HELLOOOOOO,Я ↓ це він, якшо шо

Illustration

ТУТ ТЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МНЕ.

Illustration

Привіт, мене звати Влад і так вийшло, що я працюю в багатьох діджитал сферах одночасно: веб та графічний дизайн, фешн арт, люблю відеомонтаж, моушн та відео графіку, ну і як без 3D. Так що виходить я людина оркестр? Швидше за все, ефективніше було б узяти одну основну галузь і на ній сфокусуватися, але на практиці, виявляється, не все так просто. Я люблю все, що я роблю, переважно через наявність різноманітності завдань. У мене виходить вирішувати творчі питання за допомогою різних методів. Думаю, це можна назвати моєю перевагою.

14+

років досвіду

675+

успішно завершених проектів

Мені цікаво створювати креативний продукт, а не лише заробляти гроші.

Мій підхід до роботи ©

Також мені дуже подобається працювати над створенням музичних відеокліпів, і над усім, що з цим пов'язано, тому що в минулому довгий час захоплювався зйомкою короткометражок, створенням кіношної картинки, фільмової атмосфери і т.д. Завдяки цьому, власне, й навчався навичкам відеографіки, спецефектам, відеомонтажу. Власне цим і зараз займаюся, працюю з різними молодими артистами, групами тощо. Також створюю стиль для модних блогерів та урбан брендів.

Якщо резюмувати, то все, що стосується, чи якось співзвучне слову та змісту АRT — це я. Це мій метод розв'язання різних завдань, які з'являються у моїх клієнтів.